Bijeenkomsten

Tijdens de bijeenkomsten helpen de voorwerpen uit onze themakoffers de aanwezigen om herinneringen op te halen uit het verleden. Zo stimuleren we interactie en halen we de ouderen uit hun sociaal isolement. Lees hoe de bijeenkomsten zijn opgezet en bekijk vast alle themakoffers die we mee kunnen nemen.

Bijeenkomst aanvragen

Wilt u dat onze vrijwilligers ook met een themakoffer bij u langskomen? Doe dan een aanvraag.

Geplande bijeenkomsten
Hieronder ziet u een overzicht van de bijeenkomsten van Feest van Herkenning.  

In 2019 worden de bijeenkomsten waar iedereen aan kan meedoen aangekondigd in 'Zeeuws Weerzien'.

Datum en tijd Locatie Koffer Vrijwilligers
18 maart 10.30 De Kreek (Westkapelle) Speelgoed Rina en Hannie
19 maart 10.30 Randhof PG (Goes) Huiselijk leven Anja en Cathrien
19 maart 14.00 Arnehoeve (Arnemuiden) Walcherse dracht Francien en Wim
20 maart 14.30 Ouderensoos Burgh, De Koebel (Burgh-Haamstede) Marianne en Adrie
20 maart 14.30 Moerzicht VZ huiskamer (Yerseke) Huiselijk leven Rebecca en Annelies
20 maart 10.30 Ambachtsveld (Oost-Souburg) Natuur/ Lende Anneke en Lieneke
21 maart 19.00 Revalidatiecentrum Lindenhof (Goes) Huiselijk leven Els en Nelly
20 maart 10.00 Bachtendieke 'Oranjekwartier' (Terneuzen) Natuur/ lente Agatha
20 maart 14.00 Welzijnsruimte vragenuurtje (Hulst) Grote schoonmaak Ina
20 maart 14.00 Bachtendieke 'De Parel' (Terneuzen) Natuur/ lente Agatha
20 maart 15.00 Bachtendieke 'Het Baken' (Terneuzen) Natuur/ lente Agatha
21 maart 10.00 Kerk en geloof Pauluszaal (Hulst) Huishouden Jannie en Suzanne
21 maart 14.00 WZC Korenmarkt 1 (Hulst) Keuken Gerda
21 maart 14.00 Willibrord (Middelburg) School Joke en Meinard
22 maart 10.30 Randhof VZ (Goes) Huiselijk leven Eva en Joyce
22 maart 10.30 Het Palet (Middelburg) Boerderij Coby en Magda
22 maart 14.00 Vreemdieke 'Noordhoek' (Hoek) Landbouw en vlas Trudy en Marijke
22 maart 15.00 Vreemdieke '7-Uusjes' (Hoek) Landbouw en vlas Marijke en Trudy
26 maart 15.00  Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Grote schoonmaak Leanne en Marja
26 maart 10.30 Clasinastraat (Arnemuiden) Natuur/ lente Marianne en Marjo
26 maart 14.00 Emmaus 'Tivoli' (IJzendijke) Landbouw en Vlas Marijke en Francine
26 maart 14.00 Lange Akkers 'Kleine Ferdinanduszaal' (Koewacht) Het Rijke Roomse Leven Ria en Els
26 maart 15.00 Emmaus 'Miolenberg (IJzendijke) Landbouw en Vlas Francine en Marijke
26 maart 15.00 Lange Akkers 'Korenbloek' (Koewacht) Het Rijke Roomse Leven Els en Ria
27 maart 10.00 Steunpunt Mannenpraatgroep (Hulst) Speelgoed Ria
27 maart 14.15 De Zwake woning 28 ('s Gravenpolder) Huiselijk leven Annelies en Corrie
28 maart 14.30 Ter Valcke gezelligheidsvereniging (Goes) Voorjaar Joyce en Rebecca
28 maart 14.00 Ter Reede Vondellaan (Vlissingen) Grote schoonmaak Rita en Jolanda
28 maart 14.00 Antoniusstraat 15 (Kloosterzande) School Ria
28 maart 14.00 Buurtzorg Sasse brug St. Albert (Sas van Gent) Muziek Ina en Georgette
29 maart 14.30 Dagopvang Kasteeltje (Axel) Lente Nella en Lianne
29 maart Het Getij (Middelburg) Speelgoed Hannie en Jeannette
29 maart 10.30 Batsen Toren kleinschalig (Rilland) School Anja en Trijnie
29 maart 14.00 Coensdieke ontmoetingscentrum (Aardenburg) Keuken Marijke en Francine
1 april 14.00 De Blide PG (Terneuzen) Lente Ankie en Lianne
1 april 10.30 De Zwake woning 30 ('s Gravenpolder) Oranje
1 april 14.30 De Brouwerij (Koudekerke) Kerk & Zondagschool Cobi en Jeannette
2 april 14.00 Gasthuis dagbesteding (Goes) Lente
2 april 14.30 Willibrord (Middelburg) School Joke en Hannie
3 april 13.30 Borrendamme woning 61 (Zierikzee) Kraam- & Babytijd
3 april 10.00 Nieuw Sandenburgh 't Hofje (Veere) Walcherse dracht Lieneke en Marjo
4 april 14.00 Hof Klarenbeek (Middelburg) Handwerken Anneke en Francien
8 april 14.00 De Wieken (Zierikzee) Oranje
8 april 10.30 Palet (Middelburg) Natuur Magda en Marianne
9 april 10.00 Zorglokket Poortvliret (Poortvliet) School Hetty en Ina
9 april 14.30 Koriander (Heinkeszand) Lente
10 april 10.30 Theresiahof ('s Herenhoek) Lente
10 april 10.00 Bachtendieke 'Oranjekwartier' (Terneuzen) Oranje Agatha en Rian
10 april 14.00 Bachtendieke 'De Parel' (Terneuzen) Oranje Agatha en Rian
10 april 15.00 Bachtendieke 'Het Baken' (Terneuzen) Oranje Agatha en Rian
10 april 10.30 Duinen van Haamstede, Westerduin 2 (Burgh-Haamstede) School
10 april 14.00 Gasthuis (Middelburg) Natuur Jeannette en Ger
11 april 10.30 Bouwboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Oranje
11 april 13.30 Maxima PG (Terneuzen) Winkel van Sinkel Els en Nella
11 april 14.00 WZC Korenmarkt 2 (Hulst) Kraam- & Babytijd Trudy
11 april 14.00 Mannenpraatgroep Welzijnsruimte (Hulst) Boerderij Jacqueline
11 april 14.00 De Baronie Kamer Boven (Sint Jansteen) Muziek Georgette en Corine
11 april 15.00 De Baronie Kamer beneden (Sint Jansteen) Muziek Corine en Georgette
11 april 14.15 De Tienden (Zoutelande) Walcherse dracht Rita en Jolanda
12 april 14.30 De Compagnie (Middelburg) Oranje Wim en Cobi
15 april 14.00 Coensdieke 'Zeeschelp' (Aardenburg) Lente Marijke en Francine
15 april 15.00 Coensdike 'Parel' (Aardenburg) Lente Francine en Marijke
15 april 10.00 Nieusande (Ovezande) Lente
15 april 10.15 Nieuw Bachtenpoorte (Oost-Souburg) Boerderij Francien en Joke
16 april 14.30 Meuleeie (Wolphaartsdijk) Oranje
16 april 14.00 Lange Akkers 'Kleine Ferdinanduszaal' (Koewacht) Oranje Trudy en Gerda
16 april 15.00 Lange Akkers 'Korenbloem' (Koewacht) Oranje Gerda en Trudy
16 april 14.30 Buitenrust (Middelburg) Oranje Ger en Marianne
17 april 10.00 Steunpunt Mannenpraatgroep (Hulst) Lente Agatha
17 april 14.00 Cleijenborch (Colijnsplaat) Lente/Pasen
17 april 15.00 Dorpshuis De Wemel (Wemeldingen) Oranje
17 april 14.15 Scheldehof (Vlissingen) Natuur Hannie en Ans
18 april 14.00 Antoniusstraat 21 (Kloosterzande) Oranje Jacqueline
18 april 10.30 Waterwel (Aagtekerke) Walcherse dracht Marjo en Meinard
19 april 10.30 Borrendamme woningroep 88 school
23 april 14.00 Antoniusstraat 17 (Kloosterzande) Oranje Ria
23 april 14.00 Emmaus 'Tivoli (IJzendijke) Lente Marijke en Denise
23 april 15.00 Emmaus 'Molenberg (IJzendijke) Lente Denise en Marijke
23 april 14.00 Schutse An de Koaie (Sint Annaland) Oranje Frans en Tjidde
23 april 14.00 De Kraayert woning 11 (Lewedorp) Oranje
23 april 10.30 Brouwershof, Aanloop 1 (Domburg) Oranje Meinard en Rita
24 april 14.00 De Zwake woning 28 ('s Gravenpolder) Lente
24 april 14.00 Schutse extern (Sint Annaland) Oranje Ina en Tjidde
25 april 10.30 Pomona (Kapelle) Oranje
24 april 14.00 Schutse extern (Sint Annaland) Oranje Frans en Tjidde
24 april 14.00 De Baronie kamer boven (Sint Jansteen) Oranje Ria en Gerda D.
24 april 14.00 Welzijnsruimte vragenuurtje (Hulst) Oranje Georgette
24 april15.00 De Baronie kamer beneden (Sint Jansteen) Oranje Gerda D. en Ria
24 april 14.00 Het Tuinhuis (Vlissingen) Natuur Jolanda en Wim
25 april 10.00 Schutse Vermaaskamer (Sint Annaland) Oranje Ina en Jaap
25 april 14.00 Antoniusstraat 15 (Kloosterzande) Oranje Jacqueline
25 april 14.30 Dagopvang Onder de Wieken (Zaamslag) Oranje Ina en Suzanne
25 april 14.30 Thibautstraat (Middelburg) Oranje Lieneke en Marjo
26 april 14.00 Vreemdieke 'Noordhoek' (Hoek) Oranje Els en Ina
26 april 15.00 Vreemdieke '7-Uusjes' (Hoek) Oranje Ina en Els
26 april 10.00 Schutse Uuthoekje (Sint Annaland) Oranje Catrien en Ina
26 april 15.00 Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Oranje
26 april 14.30 Hof Cruninghe kleinschalig (Kruiningen) Oranje
26 april 14.00 Ter Reede Koudekerkseweg, dagbesteding (Vlissingen) Oranje Ans en Magda
29 april 13.15 De Villa (Goes) Oranje
30 april 14.30 Meuleweie inloop 'Even d'r uut' (Wolphaartsdijk) Oranje
1 mei 10.30 De Zwake woning 54 ('s Gravenpolder) Winkel van Sinkel
1 mei 10.00 Schutse Blomhofje (Sint Annaland) Oranje Hetty en Tjidde
2 mei 10.00 Dorpshuis De Vroone, Kapelle Huiselijk leven
6 mei 2018 Krabbendijke HH (Krabbendijke) Winkel van Sinkel
6 mei 14.00 De Blide (Terneuzen) Kapper Ankie en Leanne
7 mei 14.00 Aan-Z Alzheimer caféZeeuws-Vlaanderen Boerenleven Gereedschap scheepvaart Georgette, Els, Nella
7 mei 14.00 Lange Akkers 'Kleine Ferdinanduszaal' (Koewacht) Huishouden Jacqueline en Georgette
7 mei 15.00 Lange Akkers 'Korenbloem' (Koewacht) Huishouden Georgette en Jacqueline
8 mei 10.30 Ter Weel Goes, De Schenge (Goes) Koken & Bakken
8 mei 10.00 Anna Zorgt (Sint Annaland) Schoonmaak Jaap en Hetty
8 mei 10.00 Steunpunt Mannenpraatgroep (Hulst) Visserij Jannie en Ria
9 mei 14.00 De Baronie kamer boven (Sint Jansteen) Mariamaand Trudy en Rian
9 mei 14.00 Mannenpraatgroep Welzijnsruimte (Hulst) Mariamaand Gerda D. en Suzanne
9 mei 15.00 De Baronie kamer beneden (Sint Jansteen) Mariamaand Rian en Terudy
13 mei 15.00 Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Kleermaker/barbier
13 mei 10.30 Moerzicht PG (Yerseke) Koken & Bakken
14 mei 14.00 Emmaus 'Tivoli' (IJzendijke) Kapper Suzanne en Marijke
14 mei 15.00 Emmaus 'Molenberg' (IJzendijke) Kapper Marijke en Suzanne
15 mei 14.30 Krabbendijke HH (Krabbendijke) Winkel van Sinkel
15 mei 13.30 Borrendamme woninggroep 61 (Zierikzee)
16 mei 14.00 Gasthuis (Goes) School
16 mei 10.00 Kerk en Geloof Pauluszaal (Hulst) Mariamaand Georgette
16 mei 14.00 Anoniusstraat 21 (Kloosterzande) Mariamaand Suzanne en Gerda D.
17 mei 10.30 Borrendamme woninggroep 87 (Zierikzee) Koken & Bakken
22 mei 10.30 Theresiahof ('s Herenhoek) School
22 mei 10.00 Bachtendieke 'Oranjekwartier' (Terneuzen) Kraam & Babytijd Agatha
22 mei 14.00 Bachtendieke 'De Parel' (Terneuzen) Kraam & Babytijd Agatha
22 mei 15.00 Bachtendieke 'Het Baken' Kraam & Babytijd Agatha
23 mei 10.30 Koriander (Heinkeszand) School
23 mei 14.00 WZC Korenmarkt 1 (Hulst) Kapper Corine en Trudy
24 mei 14.00 Vreemdieke 'Noordhoek' (Hoek) Huishouden Ina
24 mei 15.00 Vreemdieke '7-Uusjes' (Hoek) Huishouden Ina
27 mei 10.30 De Zwake woning 30 ('s Gravenpolder) Winkel van Sinkel
28 mei 15.00 Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Kleermaker/barbier
29 mei 14.00 Welzijnsruimte vragenuurtje (Hulst) Kapper Ria
29 mei 14.00 Antoniusstraat 19 (Kloosterzande) Grote schoonmaak Els
31 mei 10.00 Schutse Uuthoekje (Sint Annaland) School Tjidde en Frans
3 juni 13.15 Villa (Goes) Speelgoed
5 juni 11.30 Hof Heizersweel (Wemeldingen) Ambachten & beroep
5 juni 13.30 Borrendamme woninggroep 61 (Zierikzee) Kleermaker/barbier
5 juni 10.00 Schutse Blomhofje (Sint Annaland) School Hetty en Jaap
6 juni 14.00 Gasthuis (Goes) Speelgoed)
10 juni 10.00 Schutse Vermaaskamer (Sint Annaland)  School
11 juni 10.30 Randhof PG (Goes) Strand
12 juni 10.30 Duinen van Haamstede, Westerduin 3 (Burgh-Haamstede) Huiselijk leven
13 juni 15.00 Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Maandag wasdag
13 juni 14.00 Schutse An de Koaie (Sint Annaland) Handwerken Jaap en Catrien
14 juni 14.00 Schutse extern (Sint Annaland) Handwerken Frans en Tjidde
14 juni 10.30 Randhof VZ huiskamer (Goes) Strand
18 juni 10.30 Borrendamme woninggroep 89 (Zierikzee) Handwerken
19 juni 14.15 De Zwake woning 28 ('s Gravenpolder) Maandag wasdag)
20 juni 14.00 Lancasterhof (Nieuwdorp) Maandag wasdag
24 juni 10.30 Ter Weel Goes Schenge (Goes) Ambachten & beroep
28 juni 15.00 Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Maandag wasdag