Bijeenkomsten

Tijdens de bijeenkomsten helpen de voorwerpen uit onze themakoffers de aanwezigen om herinneringen op te halen uit het verleden. Zo stimuleren we interactie en halen we de ouderen uit hun sociaal isolement. Lees hoe de bijeenkomsten zijn opgezet en bekijk vast alle themakoffers die we mee kunnen nemen.

NIEUW! Voor zover er vrijwilligers beschikbaar zijn, is het mogelijk vanaf 2020 om een zangbijeenkomst aan te vragen via 'Feest van Herkenning' (in plaats van een 'kofferbijeenkomst')

Bijeenkomst aanvragen

Wilt u dat onze vrijwilligers ook met een themakoffer bij u langskomen? Doe dan een aanvraag.

Geplande bijeenkomsten
Hieronder ziet u een overzicht van de bijeenkomsten van Feest van Herkenning.  

In 2019 worden de bijeenkomsten waar iedereen aan kan meedoen aangekondigd in 'Zeeuws Weerzien'.

Datum en tijd Locatie Koffer Vrijwilligers
13 mei 10.30 Moerzicht PG (Yerseke) Koken & Bakken Eva en Rebecca
13 mei 10.30 Ter Reede dagbehandeling (Vlissingen) Leven in oorlogstijd Francien en Marjo
14 mei 14.00 Emmaus 'Tivoli' (IJzendijke) Kapper Suzanne en Marijke
14 mei 15.00 Emmaus 'Molenberg' (IJzendijke) Kapper Marijke en Suzanne
14 mei 10.30 Het Toorenhuis (Middelburg) Oranje Rita en Rina
15 mei 14.30 Krabbendijke HH (Krabbendijke) Winkel van Sinkel Anja en Annelies
15 mei 13.30 Borrendamme woninggroep 61 (Zierikzee) Adrie en Truusje
15 mei 10.30 Ambachtsveld (Oost Souburg) Winkel van Sinkel Cobi en Hannie
16 mei 14.00 Gasthuis (Goes) School Eva en Matti
16 mei 10.00 Kerk en Geloof Pauluszaal (Hulst) Mariamaand Georgette
16 mei 14.00 Anoniusstraat 21 (Kloosterzande) Mariamaand Suzanne en Gerda D.
16 mei 14.00 De Zoute Viever (Oost Souburg) School Magda en Ans
17 mei 10.30 Borrendamme woninggroep 87 (Zierikzee) Koken & Bakken Catrien en Toos
20 mei 14.30 Paauwenburg dagbesteding (Vlissingen) De Winkel van Sinkel Francien en Rina
21 mei 10.30 Clasinastraat (Arnemuiden) De Winkel van Sinkel Jeannette en Marjo
22 mei 10.30 Theresiahof ('s Herenhoek) School Anja en Trijnie
22 mei 10.00 Bachtendieke 'Oranjekwartier' (Terneuzen) Kraam & Babytijd Agatha
22 mei 14.00 Bachtendieke 'De Parel' (Terneuzen) Kraam & Babytijd Agatha
22 mei 15.00 Bachtendieke 'Het Baken' Kraam & Babytijd Agatha
22 mei 10.30 't Gasthuis dagbesteding PG (Middelburg) Natuur: lente Ger en Joke
23 mei 10.30 Koriander (Heinkeszand) School Els en Nellie
23 mei 14.00 WZC Korenmarkt 1 (Hulst) Kapper Corine en Trudy
23 mei 14.00 Ter Reede dagbesteding Koudekerkseweg (Vlissingen) Natuur: lente Jolanda en Rina
24 mei 14.00 Vreemdieke 'Noordhoek' (Hoek) Huishouden Ina
24 mei 15.00 Vreemdieke '7-Uusjes' (Hoek) Huishouden Ina
24 mei 10.30 De Kreek (Westkapelle) School Marianne en Francien
27 mei 10.30 De Zwake woning 30 ('s Gravenpolder) Winkel van Sinkel Anja en Jan Jaap
27 mei 11.00 Eglantier (Oostkapelle) Strand Jeannette en Meinard
28 mei 15.00 Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Kleermaker/barbier Leanne en Catrien
28 mei GORS (Goes) Els, Walda en Nelly
28 mei 14.00 Arnehoeve (Arnemuiden) Natuur: lente Ger en Rina
29 mei 14.00 Welzijnsruimte vragenuurtje (Hulst) Kapper Ria
29 mei 14.00 Antoniusstraat 19 (Kloosterzande) Grote schoonmaak Els
29 mei 14.00 Gebouw achter 't Gasthuis (Middelburg) Strand Wim en Ans
30 mei 14.00 Willibrord (Middelburg) Reizen en vervoer Joke en Magda
31 mei 10.00 Schutse Uuthoekje (Sint Annaland) School Tjidde en Frans
31 mei 14.00 Getij (Middelburg) Strand Cobi en Wim
3 juni 13.15 Villa (Goes) Speelgoed Cathrien en Anja
3 juni 10.15 Nieuw Bachtenpoorte (Oost Souburg) Oranje Joke en Magda
3 juni 14.00 De Blide (Terneuzen) Speelgoed Ankie en Denise
4 juni 14.00 Emmaüs 'Tivoli' (IJzendijke) Speelgoed Francine en Marijke
4 juni 15.00 Emmaüs 'Molenberg' (IJzendijke) Speelgoed Marijke en Francine
4 juni 14.30 Ter Schorre Grand Café (Terneuzen) Winkel van Sinkel Suzanne en Ria
5 juni 11.30 Hof Heizersweel (Wemeldingen) Ambachten & beroep Trijnie en Joyce
5 juni 13.30 Borrendamme woninggroep 61 (Zierikzee) Kleermaker/barbier Ctrien en Teunie
5 juni 10.00 Schutse Blomhofje (Sint Annaland) School Hetty en Jaap
5 juni 14.15 Scheldehof (Vlissingen) Strand Wim en Jolanda
6 juni 14.00 Gasthuis (Goes) Speelgoed) Rebecca en Cathrien
6 juni 10.30 Palet (Middelburg) Reizen & vervoer Anneke en Cobi
6 juni 14.00 Mannenpraatgroep (Hulst) visserij Jacqueline
7 juni 14.00 Het Tuinhuis (Vlissingen) Strand Ger en Rina
10 juni 10.00 Schutse Vermaaskamer (Sint Annaland)  School
11 juni 10.30 Randhof PG (Goes) Strand Rebecca en Nellie
11 juni 14.00 Hof Klarenbeek (Middelburg) Winkel van Sinkel Cobi en Marianne
11 juni 14.00 Antoniusstraat 17 (Kloosterzande) Kraam & Babytijd Ria
12 juni 10.30 Duinen van Haamstede, Westerduin 3 (Burgh-Haamstede) Huiselijk leven Toos en Marja
12 juni 10.30 Gasthuis woning AO1 (Middelburg) Winkel van Sinkel Wim en Marjo
13 juni 14.00 Schutse An de Koaie (Sint Annaland) Handwerken Jaap en Catrien
13 juni 14.00 Antoniusstraat 15 (Hulst) Boerderij Jannie en Rina
13 juni 14.00 De Baronie boven (Sint Jansteen) Kapper Jacqueline en Georgette
13 juni 15.00 De Baronie beneden (Sint Jansteen) Kapper Georgette en Jacqueline
13 juni 14.15 De Tienden (Zoutelande) Winkel van Sinkel Rita en Ans
14 juni 14.00 Schutse extern (Sint Annaland) Handwerken Frans en Tjidde
14 juni 10.30 Randhof VZ huiskamer (Goes) Strand Anja en Corrie
14 juni 14.00 Willibrord (Middelburg) Reizen & vervoer Francien en Ger
18 juni 10.30 Borrendamme woninggroep 89 (Zierikzee) Handwerken Marja en Leanne
18 juni 14.30 Buitenrust (Middelburg) Speelgoed Cobi en Meinard
18 juni 14.00 De Lange Akkers 'kleine Ferdinanduszaal' (Hulst) Landbouw & vlas Ria en Gerda D.
18 juni 15.00 De Lange Akkers 'Korenbloem' (Hulst) Landbouw & vlas Gerda D. en Ria
19 juni 14.15 De Zwake woning 28 ('s Gravenpolder) Maandag wasdag) Annelies en Joyce
19 juni 14.30 Pauwenburg dagbesteding (Vlissingen) Keuken/ schoonmaak Jolanda en Jeannette
20 juni 14.00 Lancasterhof (Nieuwdorp) Maandag wasdag Els en Matti
20 juni 10.30 Waterwel (Aagtekerke) Handwerk Magda en Anneke
21 juni 10.30 Clasinastraat (Arnemuiden) Speelgoed Marjo en Rina
21 juni 14.00 Coensdike 'Zeeschelp' (Aardenburg) Landbouw & Vlas Els en Denise
21 juni 15.00 Coensdike 'Parel' (Aardenburg) Landbouw & Vlas Denise en Els
24 juni 10.30 Ter Weel Goes Schenge (Goes) Ambachten & beroep Rebecca en Jan Jaap
24 juni 10.30 De Blauwe Vlinder (Vlissingen) Strand Jeannette en Francien
25 juni 14.00 Ter Reede Koudekerkseweg (Vlissingen) School Rita en Marianne
26 juni 14.00 't Gasthuis (Middelburg) Walcherse dracht Ans en Joke
26 juni 10.00 Bachtendieke 'Oranjekwartier' (Terneuzen) Speelgoed Jannie en Agatha
26 juni 14.00 Bachtendieke 'De Parel' (Terneuzen) Speelgoed Agatha
26 juni 15.00 Bachtendieke 'Het Baken' (Terneuzen) Speelgoed Agatha
26 juni 14.00 Stichting Dementievriendelijk Sluis (Oostburg) Marijke, Francine en Denise
27 juni 10.30 Brouwershof (Domburg) Winkel van Sinkel Meinard en Rina
27 juni 10.00 Kerk & Geloof Pauluszaal (Hulst) Winkel van Sinkel Corine en Suzanne
27 juni 14.00 Antoniusstraat 21 (Kloosterzande) Boerderij Jacqueline
28 juni 14.00 Vreemdieke 'Noordhoek' (Hoek) Boerderij Marijke en Francine
28 juni 15.00 Vreemdieke '7-Uusjes' (Hoek) Boerderij Francine en Marijke
28 juni 15.00 Zorgboerderij Bouwlust (Nieuwerkerk) Maandag wasdag Marja en Leanne