Bijeenkomsten

Tijdens de bijeenkomsten helpen de voorwerpen uit onze themakoffers de aanwezigen om herinneringen op te halen uit het verleden. Zo stimuleren we interactie en halen we de ouderen uit hun sociaal isolement. Lees hoe de bijeenkomsten zijn opgezet en bekijk vast alle themakoffers die we mee kunnen nemen.

Algemene bijeenkomsten                                                                                                              In de maand september organiseren wij acht bijeenkomsten in diverse musea in Zeeland. Iedereen is welkom zich hiervoor op te geven.

Bijeenkomst aanvragen
Wilt u dat onze vrijwilligers ook met een themakoffer bij u langskomen? Doe dan een aanvraag.

Geplande bijeenkomsten
Hieronder ziet u een overzicht van de bijeenkomsten van Feest van Herkenning.  Op Elke Dag een Feestje en Meedoen is Meetellen staan de bijeenkomsten waar iedereen aan kan meedoen!

Datum en tijd Locatie Koffer Vrijwilligers
20 september 14.30 SMWO vrijwilligerspunt Goes (Goes) Winkel van Sinkel Anja en Trijnie
20 september 14.30 Zorgstroom Hof Klarenbeek (Middelburg) Handwerken Jeanne en Ger
21 september 14.00 WVOZorg Ter Reede (Vlissingen) Jan L. en Jan H.
24 september 10.30 Ter Weel De Villa (Goes) Fruit & fruitteelt Eva en Jan Jaap + Annelies
24 september 14.30 Museum Het Warenhuis (Axel) Winkel van Sinkel Anneke en Ankie
24 september 14.30 Museum De Meestoof (Sint-Annaland) school Catrien en Sylvia
24 september 14.30 SVRZ Thibautstraat Boerdrij Joke en Rina
25 september 14.00 ZZV De Lange Akkers woonzorggroep (Koewacht) landbouw en vlas Jacqueline en Trudy
25 september 15.00 ZZV De Lange Akkers (Koewacht) landbouw en vlas Jacqueline en Trudy
25 september 14.00 ZZV Antoniusstraat 21 (Kloosterzande) Keuken en schoonmaak Ria en Corine
25 september 14.30 Goemanszorg (Dreischor) Varkensslacht Catrien en leanne
25 september 14.30 Museum Scheldewerf (Vlissingen) Werken bij de Schelde Jolanda en Alie
25 september 14.00 Ter Weel Gasthuis (Goes) Fruit & fruitteelt Anja en Joyce
25 september 10.30 Zorgstroom Binnenhaven (Nieuw en St. Joosland) Huiselijk leven Marjo en Jan L.
25 september 14.00 Eilandzorg Schouwen-Duiveland, De Wieken (Zierikzee) Huiselijk leven Mieke en Toos
26 september 10.00 Zorgstroom Nieuw Sandenburgh, Het Hofje (Veere) Koken & Bakken Lieneke en Anneke
27 september 14.00 ZZV Korenmarkt WZC (Hulst) Kraam- en babytijd Ria en Gerda
27 september 10.30 SVRZ De Compagnie (Middelburg) Winkel van Sinkel Jolanda en Rita
27 september 10.30 SVRZ Palet (Middelburg) i.s.m. stageklas Zorgopleiding Dagelijks leven tijdens de oorlog Jan L.
1 oktober  SVRZ Pomona (Kapelle) Was/ grote schoonmaak Trijnie en Cathrien
1 oktober 15.30 SVRZ Eglantier (Oostkapelle) School Ans en Magda
3 oktober 10.30 SVRZ Theresiahof (’s Herenhoek school Peter en Rebecca
3 oktober 16.00 Serviceflat De Schakel (Goes) school Anja en Eva
3 oktober 13.30 Odensehuis (Vlissingen) Winkel van Sinkel Wim en Hannie
4 oktober 10.00 Curamus Bijbel en Geloof (Hulst) Het Rijke Roomse Leven Ria
4 oktober 14.00 WVOZorg Ter Reede afd. Koudekerkseweg Rina en Alie
5 oktober 10.30 Ter Weel Krabbendijke (Krabbendijke) Koken & Bakken Eva en Anja
5 oktober 14.30 Allévo Borrendamme (Zierikzee) Handwerken Catrien en Truusje
5 oktober 10.30 SVRZ Gasthuis (Middelburg) Natuur Jan L. en Marije
8 oktober 14.00 ZorgSaam Coensdike 'De Zeeschelp' (Aardenburg) Handwerk Anneke en Ankie
8 oktober 15.15 ZorgSaam Coensdike 'De Parelk' (Aardenburg) Handwerk Anneke en Ankie
8 oktober 14.00 SVRZ Nieusande, zorg-infra activiteit (Ovezande)     Winkel van Sinkel Cathrien en Anja
8 oktober 10.30 SVRZ Waterwel (Aagtekerke) Koken & Bakken Marjo en Hannie
9 oktober 10.00 ZorgSaam Bachten Dieke (Terneuzen)   Mariamaand Agatha
9 oktober 14.00 ZorgSaam Bachten Dieke (Terneuzen)   Mariamaand Agatha
9 oktober 15.15 ZorgSaam Bachten Dieke (Terneuzen)   Mariamaand Aatha
9 oktober 10.30 Ter Weel Hof Cruninghe (Kruiningen)  Koken & Bakken Nelly en Corrie
10 oktober 10.30 Toorenhuis (Middelburg) Natuur Anneke en Lieneke
11 oktober 14.00 Curamus De Blaauwe Hoeve, mannenpraatgroep (Hulst) Het Rijke Roomse Leven Jacqueline
11 oktober 10.30 Ter Weel Goes, Afdeling  De Schenge (Goes)  Koken & Bakken Joyce en Els
11 oktober 13.30 SVRZ Gasthuis dagbesteding (Middelburg) Natuur Jeanne en Rita
15 oktober 10.30 SVRZ Ter Valcke Erasmuspark (Goes)  Winkel van Sinkel Peter en Jan Jaap
15 okrober 14.00 SVRZ Ter Valcke Erasmuspark (Goes) Winkel van Sinkel Joyce en Corrie
15 okrober SVRZ De Zwake  Voor mensen van buiten + bewoners (MIM)     school Anja en Sylvia
15 oktober 10.30 SVRZ De Kreek (Westkapelle) huiselijk leven Francien en Jo
16 oktober GORS Els en Walda
16 oktober WVOZorg Het Tuinhuis (Vlissingen) Reizen & vervoer Jolanda en Rita
17 oktober 10.30 Ter Weel Batsen Toren (Rilland)  Winter Jan Jaap en Anja
17 oktober 10.00 Zorgstroom Nieuw Sandenburgh, het Hofje (Veere) Natuur Cobi en Anneke
18 oktober 10.30 SVRZ Koriander (Heinkeszand)  School Els en Nelly
18 oktober 14.00 WVOZorg Ter Reede, afd. Vondellaan (Vlissingen) Handwerken Ger en Rina + Marianne
22 oktober 10.30 Ter Weel De Villa (Goes)    Kraam & Babytijd Cathrien en Trijnie
22 oktober 10.00 WVOZorg Nieuw Bachtenpoorte (Oost Souburg) School Francien en Jo
23 oktober 14.30 WVOZorg Willibrord (Middelburg) Natuur Rina en Wim + Marianne
24 oktober 14.00 ZorgSaam Blaauwe Hoeve, vragenuurtje (Hulst) Boerderij Jacqueline
24 oktober 14.00 SVRZ Gasthuis somatiek 2e verdieping (Middelburg) Winkel van Sinkel Jan L. en Jan H.
25 oktober 14.30 WVOZorg Sheldehof (Vlissingen) Natuur Jolanda en 
25 oktober 14.30 Polderhuis (Westkapelle) Handwerk en Ambacht Meinard en Jo + Els van A.
26 oktober 10.30 Ter Weel Randhof, afdeling Binnenpoort 2 (Goes) Winter Rebecca en Anja
29 oktober 10.00 SVRZ Nieusande (Ovezande)  Kraam & Babytijd Anja en Cathrien
30 oktober 10.30 SVRZ Brouwershof (Domburg) Winkel van Sinkel Meinard en Jan H.
31 oktober 14.30 WVOZorg Picassoplein (Vlissingen) speelgoed Jeanne en Cobi
6 november 14.30 SVRZ Ter Valcke Meuleweie (Wolphaartsdijk)  Winter, Sinterklaas & Kerstmis
10 november GORS Studio 58 Els en Walda
12 november 14.15 Cedrah Rehoboth (Goes) Winter
12 november 14.15 Cedrah Rehoboth (Goes) Huiselijk leven
13 november 14.00 ZorgSaam Z.V. ‘De Lange Akkers’ woonzorggroep (Koewacht) Winkel van Sinkel Jacqueline
13 november 15.00 ZorgSaam Z.V. ‘De Lange Akkers’ verzorgingshuis (Koewacht) Winkel van Sinkel Jacqueline
19 november 14.00 St. Zorgsaam Emmaüs 'Tivoli' (IJzendijke) Sinterklaas Anneke en Ankie
19 november 15.15 St. Zorgsaam Emmaüs 'De Molenberg' (IJzendijke) Sinterklaas Anneke en Ankie
19 november 10.30 Ter Weel Moerzicht afdeling Ostrea (Yerseke)  Winter/ Sinterklaas
20 november 10.00 ZorgSaam Bachten Dieke (Terneuzen)  
20 november 14.00 ZorgSaam Bachten Dieke (Terneuzen)  
20 november 15.15 ZorgSaam Bachten Dieke (Terneuzen)  
27 november 14.00 SVRZ Ter Schorre Huisje D6/R21 Sinterklaas Ria
29 november 10.00 Curamus Bijbel en Geloof (Hulst) Sinterklaas Trudy
3 december 10.30 Ter Weel Krabbendijke (Krabbendijke) Winter/ Sinterklaas
11 december 14.00 ZorgSaam Z.V. ‘De Lange Akkers’ woonzorggroep (Koewacht) Boerderij Trudy/ Georgette
11 december 15.00 ZorgSaam Z.V. ‘De Lange Akkers’ verzorgingshuis (Koewacht) Boerderij Trudy/ Georgette
12 december 14.00 ZorgSaam Blaauwe Hoeve, vragenuurtje (Hulst) Kerst Georgette
13 december 10.00 Curamus Bijbel en Geloof (Hulst) Kerst Jacqueline
13 december 10.30 SVRZ Koriander (Heinkeszand)  Winter
14 december  SVRZ Ter Valcke Pomona (Kapelle) Winter/ Kerstmis
20 december 14.00 Curamus De Blaauwe Hoeve, mannenpraatgroep (Hulst) Kerst Ria