Bijeenkomsten

Voorwerpen uit onze themakoffers helpen de aanwezigen om herinneringen op te halen uit het verleden. Zo stimuleren we interactie en halen we de ouderen uit hun sociaal isolement. Wanneer praten niet meer lukt, kunnen we ook een zangbijeenkomst aanbieden.

Lees hoe de bijeenkomsten zijn opgezet en bekijk vast alle themakoffers die we mee kunnen nemen.

Tijdens de lock-down periode hebben we van alles bedacht wat u ook zonder ons kunt gebruiken:

Bijeenkomst aanvragen

Wilt u dat onze vrijwilligers ook met een themakoffer bij u langskomen? Doe dan een aanvraag.

Geplande bijeenkomsten

Hieronder ziet u een overzicht van de bijeenkomsten van Feest van Herkenning en Feest van Muziek. 

Datum en tijdLocatieKofferVrijwilligers
16 augustus 14.30ZZV Antonius C1 (Kloosterzande)SchoolIna M.
17 augustus 14.00ZZ~V Wachten Dieke (Terneuzen)MUZIEKJeets en Jolanda
18 augustus 10.00ZZV 'Die Goeie Oude Tijd' (Hulst)Landbouw en vlasverwerkingRia E.
19 augustusLandgoed Rijckholt (Geersdijk)MUZIEK
23 augustusLandgoed Rijckholt (Geersdijk)MUZIEK
24 augustus 14.00Dagbesteding 'De Babbelaar' (Clinge)Spee3lgoedDiana
26 augustus 14.00SVRZ De Blide PG Beneden (Terneuzen)MUZIEKHeiko en Ina M.
30 augustus 14.30ZZV Vreemdieke 'Noordhoek' (Hoek)StrandAnneke en Nella
31 augustus 14.00Zonnewende (Oostburg)MUZIEKJeets en Jolanda
2 september 10.30Ter Weel Hof Cruninghe huiskamer 1 (Kruiningen)Winkel van Sinkel
2 of 5 septemberCedrah Marnixflat dagverzorging (Goes)Winkel van Sinkel
6 september 10.30SVRZ De Zwake woning 28 ('s Gravenpolder)Kraam- & babytijd
6 september 10.00SVRZ Oostkerkestraat (Wolphaartsdijk)SchoolMarjo
6 september 14.00ZZV Antoniusstraat 17 (Kloosterzande)VisserijAgatha
7 september 14.00ZZV Vragenuurtje welzijnsruimte (Hulst)MUZIEKBrigitte en Liesbeth
7 september 10.30SVRZ Kreek (Westkapelle)SchoolHannie
8 septemberZZV Mannenpraatgroep welzijnsruimte (Hulst)MUZIEKBrigitte en Liesbeth
8 september 14.00ZZV Korenmarkt 1 beneden (Hulst)BoerenlevenGeorgette
8 september 14.30ZZV Stelle Klaverblad (Oostburg)SchoolDenise en Francine
8 september 10.30Ter Weel Krabbendijke HH huiskamer 1 (Krabbendijke)Winkel van Sinkel
9 september 10.30SVRZ Erasmuspark (Goes)School
12 septemberCedrag Rehoboth afd. Meerkoet (Goes)Huiselijk leven
12 september 14.00 WVOZorg Koudekerkseweg dagbesteding (Vlissingen)Werken bij de ScheldeHannie
13 september 14.00SVRZ Rietzanger woning 11 (Heinkeszand)Herfst of school
13 september 10.30SVRZ Clasinastraat (Arnemuiden)HandwerkenRina en Ger
13 september 14.30SVRZ Kranesteyn (Middelburg)HandwerkenFrancien en Ineke
13 september 10.30Odensehuis Schouwen-Duiveland (Zierikzee)Maandag wasdagMarja en Catrien
13 september 10.00ZZV 'Die Goeie Oude Tijd' Pauluszaal (Hulst)SchoolRia E.
13 september 14.30ZZV Antonius C3 (Kloosterzande)Winkel van SinkelAnneke en Nella
14 september 10.30Ter Weel Batsen Toren (Rilland)Strand
14 september 14.30Ter Weel Krabbendijke 3 en 4 (Krabbendijke)Speelgoed
14 september 15.00Zeeuws Woongenot Villa Rittenborch (Middelburg) SchoolFrancien en Ger
15 septemberCedrah Rehoboth Zwaluw (Goes)School
15 septemberCedrah Rehoboth Zwaluw (Goes)School
15 september WVOZorg De Zoute Viever Kraam- en BabytijdJolanda en Rita
15 september 14.00ZZV Korenmarkt 2 Boven (Hulst)BoerenlevenGeorgette
19 september 10.15SVRZ NieuwSande woning 2 (Ovezande)Winkel van Sinkel
19 september 10.30SVRZ Ontmoetingscentrum Palet (Middelburg)Winkel van SinkelSylvia
20 september 10.30 WVOZorg Gertij (Middelburg)SchoolIneke en Ger
20 september 14.30Zorgstroom Buitenrust (Middelburg)Winkel van SinkelMarianne en Francien
21 september 10.00ZZV Bachtendieke (Terneuzen)MUZIEKJeets en Jolanda
21 september 14.30Ter Weel Batsen Toren (Rilland)Speelgoed
22 september 14.00WVOZorg Vondellaan dagbesteding (Vlissingen)HandwerkenJeannette en Joke
23 september 10.30Ter Weel Hof Cruninghe huiskamer 2 (Kruiningen)Strand
23 september 14.00Ter Weel Gasthuis dagbesteding (Goes)Huiselijk leven
26 september 14.00ZZV Coensdike Zeeschelp PG (Aardenburg)Winkel van SinkelDenise en Marijke
27 september 10.00ZZV Bachten Dieke 'Het Baken' (Tereneuzen)SchoolAgatha
27 september 14.00ZZV Coensdike Ontmoetingscentrum (Aardenburg)BoerenlevenFrancine en Marijke
27 september 14.30ZZV Vreemdieke 'Noordhoek' (Hoek)MUZIEKHeiko en Ina M.
27 septemberCedrah Rehoboth Duiventil (Goes)Speelgoed
29 september 14.30Zorgstroom Hof Klarenbeek (Middelburg)SchoolMarjo
30 september 14.00SVRZ De Blide (Terneuzen)HerfstAnneke en Nella